Włoskie wakacje 3 w 1

1895,00 zł

Najpiękniejsze górskie wakacje! Zapraszamy Was do spędzenia wyjątkowego lata w malowniczym regionie włoskich Alp Cymbryjskich – Region Alpe Cimbra – to obszar jednego a największych płaskowyżów Europy z ponad tysiącletnią tradycją. Swój wyjątkowy klimat zawdzięcza malowniczym górom, pięknym lasom, przytulnym miasteczkom oraz bajkowym widokom na Dolomity. Cymbryjczyczy zaś są bardzo gościnni i słyną z wyśmienitej kuchni. A do tego oczywiście nasze najlepsze szkolenia które pozwolą Wam jeszcze bardziej cieszyć się jazdą! Zasmakujcie tego wszystkiego jadąc na Marcowe Słońce. To wyjazd na który warto czekać cały sezon!


Liczba uczestników:

Informacje

 Termin

05.07 - 12.07

 Dostępne miejsca

50

 Cena zawiera

  • zakwaterownie 7 nocy w pokoju dwuosobowym standard z ewentualnymi dostawkami i z wyżywieniem HB (śniadania i kolacje)
  • opiekę kierownika wyjazdu
  • wspomnienia z wyjazdu utrwalone przez RASCowego fotografa
  • dostęp do strefy SPA w hotelu i basenu
  • komunikację SMS podczas wyjazdu

 Dodatkowo płatne

  • Opłata pobytowa (15,00 €/os., płatne na miejscu)
  • Ubezpieczenie SKI obowiązkowe, płatne przy rezerwacji (70,00 zł/os.)
  • TFG (10,00 zł/os.)

Region

Region Alpe Cimbra - to obszar jednego z największych płaskowyżów Europy z ponad tysiącletnią tradycją. Swój wyjątkowy klimat zawdzięcza malowniczym górom, pięknym lasom, przytulnym miasteczkom oraz bajkowym widokom na Dolomity. Cymbryjczyczy zaś są bardzo gościnni i słyną z wyśmienitej kuchni.

Rozrywka

Wszyscy uczestnicy wyjazdu otrzymają Kartę Trentino, która pozwoli zaoszczędzić czas i siłę na podjazdach. Karta Trentino zapewnia rabat 50% na wjazdy na górę tras wyciągami (ze swoim rowerem) oraz wiele zniżek na inne lokalne atrakcje.

Zakwaterowanie

Hotel Caminetto powstał z połączenia dwóch pięknych alpejskich hoteli: Cimone i Caminetto. Znajduje się on tuż przy rowerowym pump trucku. W grudniu 2018 nastąpiło w nim otwarcie nowego basenu i strefy SPA.

Szkolenie

Podczas wyjazdu prowadzone będą profesjonalne szkolenia z techniki kolarstwa górskiego na wielu poziomach zaawansowania, zarówno dla dzieci, osób które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z MTB, jak i głodnych adrenaliny doświadczonych wyjadaczy. Szkolenia zawierać będą elementy techniczne jak np. ustawianie roweru, nauka pompowania kół (dociążanie i odciążanie roweru), dobieranie optymalnej pozycji do jazdy, techniki skrętu i efektywnego hamowania, i pokonywania przeszkód (korzeni, rockgardenów, kolein, rowów), skoki i dropy.